JobPhone je iný

Ďakujeme, že ste sa rozhodli nakupovať u nás. Vieme, že tovar, ktorý u nás nakúpite, je prvotriednej kvality.  Predávame originál a oem náhradné diely od rôznych výrobcov z celého sveta: Apple, Samsung, Huawei, LG, Sony, Dell, Lenovo…

Bohatý sortiment

Naša ponuka sa neustále zväčšuje. Nájdete u nás nahradné diely na rôzne mobily, tablety, nové aj používané zariadenia a rôzne príslušenstvo. Ponuku sa snažíme neustále dopĺňať o nové produkty a inovácie. Veríme, že si je z čoho vyberať a každý si nájde u nás to, čo potrebuje.

Kvalita

Kvalita, to je to, na čo sa naša spoločnosť  špecializuje. Chceme tú najlepšiu kvalitu akú Vám môžeme ponúknuť. Starostlivo vyberáme výrobcov a dodávateľov, komunikujeme a neustále zlepšujeme procesy od výberu produktov a kvalitné balenie až po logistiku a dopravu priamo k vám. Neustále sa snažíme prinášať kvalitné inovácie pre Vás.

Cena

Vzhľadom na to, že dovážame tovar priamo od výrobcov,   máme cenu viac než prijateľnú. Cena produktov závisí od kvality produktov  a konkrétneho  dodávateľa. Nechceme predávať nekvalitný tovar za nižšiu cenu a mať nespokojných zákazníkov. Ide nám o kvalitné produkty a vašu dôveru a stabilitu.

Expedícia tovaru

Ak je produkt na sklade, snažíme sa  ho odoslať čo najskôr, zvyčajne do 24 hodín. U nás máte  možnosť viacerých druhov dopravy a platieb. Máme priamy prístup do skladov dodávateľov a ak niečo nemáme, objednáme Vám to. Čas dopravy pre Európu je od 3 do 7 dní, pri doprave od ázijského dodávateľa však treba rátať s 1 až 3 týždňami. Čas dopravy sa však môže predĺžiť (víkendy, sviatky a pod.) U výrobcov, ktorí nemajú online sklad zistíme dostupnosť do 24 hodín.

E-shop

Rýchla a jednoduchá  orientacia je veľmi dôležitá, preto sme pre vás spravili stránky responzívne. Vďaka tomu sa web stránky môžu  zobraziť na všetkých zariadeniach rovnako (PC, mobil, notebook, tablet. Stránky sú esteticky a prehľadne spracované.

Spokojný zákazník

Spokojný zákazníci – to je to, čo nám robí najväčišu radosť. U nás sa nemusíte báť nakúpiť + ponúkame kvalitný servis pre váš mobil, notebook, tablet. Najväčšia odmena pre nás je vaša radosť z doručených balíčkov a celková spokojnosť s naším e-shopom. Vďaka tomu získavame pocit, že všetko, čo robíme, má zmysel. Spoločne tak dokážeme zlepšovať kvalitu našich služieb a produktov na e-shope.