Služby na tejto stránke slúžia hlavne pre firemných zakazníkov a servisné predajne a opravovne mobilov, elektorniky, právnické subjekty.

Cenníky pre bežného zakazníka nájdete na našej stránke v sekcii servis mobilov.

Profesionálne opravy matičných dosiek v Bratislave opravujeme pre celú SR/CZ/EU.

Ak podnikáte v servise elektroniky, oprave mobilov, tabletov, notebookov alebo pc ste na správnom mieste.

Jobphone sa venuje mikropajkovaniu už 10 rokov. Máme mnohoročné profesionálne skúsenosti a špičkovo vyškolených technikov na tento druh opráv. Stále nakupujeme najnovšie a najdrahšie vybavenie pre precíznu opravu vašich apple a android zariadení.

Takéto opravy sú naročné a riskatnejšie než jednoduché opravy, vyžaduju bohaté skúsenosti a znalosti. Každý rok investujeme veľa peňazí do špičkovej techniky a vybavenia, aby sme dosiahli veľkú úspešnosť vašich opráv.

Čo vám dokažeme opraviť?

Predsa všetko čo sa opraviť dá,  máme tu kompletný zoznam:

 • Oprava face ID
 • Oprava toch ID
 • Oprava podsvietenia filter backlight
 • Problémy s nabíjaním a  napájaním
 • Oprava audio IC
 • Žiadna sieť, oprava IC
 • Oprava WIFI
 • Oprava IC Tristar
 • Navýšenie pamäte zariadenia
 • Záloha dát z poškodených zariadení apple
 • Odblokovanie EFI zámku pre MAC
 • Prepísanie dát LCD Truetone
 • Prepísanie dát z batérie
 • Zrušenie hlášky na LCD (Neoriginálne LCD)
 • Zariadenie sa nezapne, skrat

Samozrejeme, dokážeme opraviť ešte omnoho viac.

Ak ste servis, ktorý je klasický, zameraný na výmenu dielov na súčiastkovej úrovni a nechce sa vám investovať do každoročného školenia a kupovania vybavenia v rade tisícov eur a máte záujem rozšíriť svoj servis o opravu matičných dosiek a zarábať viac nakoľko si rozšírite portfólio, pokojne nás kontaktujte. Ak nemajú vaši technici skúsenosti s opravami, ktoré sú na profesionálnej urovni alebo aj s bežným vybavením alebo je pre vás niečo  nemožné opraviť, pokojne nás kontaktujte.

Zameriavame sa predovšetkým na Apple, ipad, iphone, mac, pretože sú to najviac používané zariadenia, ktoré sa u nás opravujú. Samozrejme, nemáme problém opraviť aj iné androidové zariadenia ako je samsung, xiaomi, huawei, sony, motorola, lg, oneplus, oppo, vivo, realme a ďalšie.

OPRAVA SERVIS NAND PCIE IPHONE IPAD

Pri oprave chýb NAND a PCIE pamätí iPhone a iPad zariadení je možné navýšiť pamäť na kapacitu 128GB, 256GB, prípadne 512GB.

PROFESIONÁLNA OPRAVA a SERVIS TOUCH ID

Pri oprave Touch ID alebo roztrhnutého tlačidla domov je v cene zahrnutá aj montáž tlačidla. Oprava je plnohodnotná, plnohodnotne bude fungovať aj funkcia domov, aj funkcia odtlačku prsta.

PROFESIONÁLNA OPRAVA a SERVIS FACE ID

Pri oprave Face ID je v cene zahrnuté aj zmontovanie mobilu do pôvodného stavu. Profesionálny technik a diely použité pri tejto oprave zodpovedajú za funkčnosť opravovaného face ID.

ZÁLOHA DÁT IPHONE, IPAD, MACBOOK

Zariadenie je nutné zaslať na hĺbkovú diagnostiku, kde sa určí čas práce a cena. Ak sa aj presiahne čas práce, vopred určená cena sa nezmení. Bez hĺbkovej diagnostiky nie je možné dopredu určiť cenu za výber dát.

ODBLOKOVANIE ZARIADENIA IPAD NA ICLOUD

Odblokovanie iCloud konta z iPad zariadenia je permanentné. Pri odblokovaní je možné navýšiť pamäť na 128GB alebo 256GB. Z iPadu na simkartu (cellular) je nutné najprv odstaviť 3G/4G časť, na základe čoho nebude možné po odblokovaní tabletu používať simkartu, ale bude odblokovaný na icloud.

ODOVZDANIE ZARIADENIE DO SERVISU V BRATISLAVE ALEBO KURIÉROM, ZÁSIELKOVŇA CELÁ SR/EU

Zariadenie je nutné odovzdať s dostatočným popisom chyby spolu s heslom tak, aby bolo možné otestovať všetky funkcie zariadenia ako pred opravou, tak aj po oprave. Ak sa heslo technikovi neposkytne, nie je možné otestovať všetky funkcie zariadenia.

Spolu s heslom a popisom chyby je nutné technikovi oznámiť, či ide primárne o výber dát alebo o opravu zariadenia. Zariadenie nám môžete poslať kuriérom, poštou, prípadne zásielkovňa.

PROCES OPRAVY PLUS DEMONTÁŽ LCD DISPLEJA

Pri procese riešenia sa vyberú vhodné metódy a tie sa líšia v závislosti od toho, či zákazník chce primárne dáta alebo opravu zariadenia.

Pokiaľ chcete párovať displej na iPhone kvôli odstráneniu hlášky o menenom displeji, je potrebné telefón rozlepiť, displej demontovať a zariadenie odovzdať v rozobratom stave. Pokiaľ zariadenie budeme rozoberať my, účtujeme si poplatok +25€ za rozlepenie a demontovanie displeja.

IPHONE, MACBOOK, IMAC OPRAVA ZÁKLADNEJ DOSKY

iPhone, MacBook, iMac sa na opravu základovej dosky odovzdávajú v kompletnom stave, to znamená v nerozobranom, bez chýbajúcich komponentov.

ANDROID MOBILY, TABLETY SAMSUNG, HUAWEI, XIAOMI, OPRAVA MATIČNEJ DOSKY

Android telefóny a tablety (Samsung, Huawei, Honor, Sony a iné) sa na opravu základovej dosky odovzdávajú v kompletnom ale rozlepenom stave, s odlepeným zadným krytom alebo displejom tak, aby bol umožnený prístup k základovej doske. V prípade rozlepenia si účtujeme poplatok 20€.

POZOR! STORNO OPRAVY ZAHŔŇAJÚ POPLATKY VZHĽADOM NA NÁROČNOSŤ

Vzhľadom na zvyšujúcu sa náročnosť a rozširujúce sa služby (meranie odberov dosky, rozspájkovanie sendvičovej dosky, meranie dosky termovíziou...) opráv základových dosiek a diagnostiky je nutné spoplatniť hĺbkovú diagnostiku základovej dosky pri storne opravy poplatkom vo výške 30€.

V prípade odsúhlasenia opravy je hĺbková diagnostika zahrnutá v cene.

Každý neodborný zásah laikom alebo technikom na súčiastkovej úrovni znižuje šancu na úspešný proces opravy alebo záchrany dát.

PRECÍZNA PRÁCA SA NEROBÍ RÝCHLO

Keďže ide o veľmi precíznu prácu s malými a veľmi krehkými súčiastkami pod mikroskopom a termo kamerou, je nutné pracovať v pokoji a nie v časovej tiesni. Zákazníkov informujeme hneď, keď je zariadenie opravené.

SERVISY SÚ OPRAVOVANÉ PODĽA TOHO, V AKOM PORADÍ BOLI EVIDOVANÉ

Opravy sú vykonávané podľa poradia, v ktorom boli prijaté, nie inak. Zariadenie sme schopní opraviť do 5 pracovných dní, obvykle však do 2-3 pracovných dní.

VEĽMI ZRIEDKA SA OPRAVA MÔŽE PREDĹŽIŤ NA 3-4 TÝŽDNE

Veľmi zriedka sa môže čas predĺžiť na 3-4 týždne. Vždy budete o všetkom informovaný vopred. Pokiaľ ide o urgentný prípad opravy do 24 hodín, je možné si priplatiť expres službu vo výške +25€ za základové dosky mobilných telefónov a tabletov, za príplatok +35€ za základové dosky notebookov.

KAŽDÁ OPRAVA JE ZÁVÄZNÁ

Každá odsúhlasená oprava alebo výber dát je záväzný. Pokiaľ sa rozhodnete opravu v polovici procesu stornovať, je potrebné zaplatiť storno poplatok od 25 do 35€ zaleží v akom to je štádiu opravy.

OPRAVA VYTOPENÝCH ZARIADENÍ

Pokiaľ ide o zariadenie, ktoré bolo zasiahnuté tekutinou, je nutné toto zariadenie poslať na hĺbkovú diagnostiku.

Pri diagnostike sa určí stav základovej dosky a na základe toho sa určí cena opravy a záruka, ktorou vieme danú dosku pokryť. V prípade odsúhlasenia opravy sa záruka poskytuje individuálne v závislosti od poškodenia dosky.

Pokiaľ je doska v neopraviteľnom stave, vždy je možnosť výberu dát.

VÝBER DÁT INVIDUÁLNE, CENA SA NEMENÍ

Cena výberu dát sa určuje individuálne, v závislosti od náročnosti, nie od modelu zariadenia. Zariadenie je nutné zaslať na hĺbkovú diagnostiku, kedy sa určí čas práce a cena. Ak sa aj presiahne čas práce vopred určená cena sa nezmení.

PRE PARTNEROV ZÁKAZNÍKOV FIRMY

Snažíme sa pre našich partnerov zakazníkov firmy čo najlepšie opraviť ich zariadenie. Niekedy sa však može prejaviť skrytá vada, ktorá sa prejaví po servise inej vady. Môže sa to stať vzhľadom na danú opravu, ktorá bola na danom zariadení vykonaná. Za takéto skryté vady nezodpovedáme. Zodpovedáme len za to, čo bolo opravované u nás.

Ak napríklad opravujeme wifi a nejde vám slúchadlo, napríklad po týždni alebo mesiaci, táto oprava sa nemôže spojiť s tým, čo naša spoločnosť opravovala, pretože wifi čip je na matičnej doske a slúchadlo je na lcd displeji - tieto 2 súčiastky spolu nesúvisia.

1.) Mobilné telefóny, tablety, ipady, macbooky dobre zabaľte, aby nedošlo ku poškodeniu pri preprave. Prineste ich na pobočku alebo pošlite na adresu.

2.) Vytlačte a vypíšte formulár, pridajte ho do balenia k mobilom alebo vám spravíme protokol na počkanie v našom servise.

3.) Zásielku odošlete na našu adresu Jobphone s.r.o Trenčianska 57, Bratislava 82109

4.) Mobily, tablety, ipady, macbooky sa zoberú na diagnostiku a následne vám zavoláme s informáciou o cene za opravu.

5.) Dĺžka opravy zaleží od dostupnosti technika a náhradných dielov, oprava môže trvať 3 až 5 dní. Pri komplikovanej oprave alebo nedostupnosti nahradných dielov sa to može predĺžiť aj na 3-4 týždne.

6.) Posledným krokom je platba na náš učet, paypal, bankový učet, hotovosť na predajni, kartou - pri pripísaní platby vám zariadenie pošleme na adresu.

 

Pre bližšie informácie nás kontaktujte na email: info@jobphone.eu

tel: 0949 300 460

web: www.jobphone.eu

instagram: https://www.instagram.com/jobphone_s.r.o