Ako môžete u nás platiť?

Nakupovanie u nás je naozaj veľmi pohodlné. Ponúkame vám niekoľko možností platby za váš tovar. Vďaka rozvoju technológií a bankovníctva môžete vašu objednávku uhradiť okamžite. Ponúkame Vám teda prehľad možností, ktorými je možné platiť v našom internetovom obchode.

Platba na dobierku

Stále najčastejší spôsob platby. Vaša objednávka je zaslaná poštou na zadanú adresu a platíte až pri jej prevzatí. Tento spôsob platby je možný iba na Slovensku a za príplatok v Českej republike.

Platba v hotovosti

V prípade, že sa rozhodnete prevziať si svoju objednávku osobne na našej centrále, okrem toho, že ušetríte na poštovnom, môžete objednávku uhradiť iba v hotovosti.

Platba platobnou kartou (VISA, MasterCard, Maestro)

Platba kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, MasterCard a Maestro. Práve toto je najrozšírenejší spôsob platby na celom svete, preto je vhodná aj pre zákazníkov zo zahraničia. Tento spôsob platby funguje bezohľadu na banku a krajinu. Stačí zadať údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke spoločnosti Besteron, my a sa teda k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.

* Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód, pozri obrázok nižšie). Nie všetky banky takéto karty VISA Electron vydávajú.

Platba internet bankingom

Internet banking (on-line, teda okamžitá platba cez internet, služba elektronického bankovníctva) je momentálne najpohodlnejší spôsob platby. Je veľmi rýchly, nemusíte manipulovať s peniazmi, a naviac ušetríte na poštovnom a poplatkoch za dobierku.

PayPal

Platba pomocou služby PayPal. Po vytvorení objednávky ste presmerovaný priamo na stránku PayPal, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu.