KONTAKTUJTE NÁS

O NÁS

Vieme, aké to je rozbiť vaše obľúbené zariadenie a nemyslíme si, že by ste museli byť bez neho viac ako je potrebné. Ak si vyberiete JobPhone pre opravu smartfónu, môžete si byť istí, že dostanete najlepšiu službu za najlepšiu cenu. Máme radi, keď našim zákazníkom vraciame ich zariadenia ako nové.

Internetový obchod Jobphone.eu sa špecializuje na on-line predaj príslušenstva + náhradné diely pre mobilné telefóny. Našim klientom ponúkame ten najlepší možný servis – rýchle doručenie tovaru, jednoduché riešenie reklamácií, širokú ponuku produktov na prakticky všetky typy najpredávanejších telefónov a omnoho viac. Každá prijatá objednávka je pre nás záväzná a vždy urobíme všetko pre to, aby náš zákazník bol s našimi službami spokojný.

Ak ste v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, zavolajte nám, prosím, na t.č. 0940916216, prípadne nám napíšte na náš email: jobphone969.gmail.com a my sa posnažíme, aby sme pre vás zabezpečili produkt, ktorý potrebujete.

Firemným zákazníkom, ktorý potrebujú pre svojich servisy väčší počet produktov, poskytujeme zaujímavé zľavy. Stačí sa na nás obrátiť s vašimi požiadavkami telefonicky, resp. emailom.

KONTAKTNÉ ADRESY

Made by freepik

Telefónne číslo: 0949300460
Email: info@jobphone.eu

Icons made by gregor-cresnar

Naše sídlo: Trenčianska 57,
821 09, Bratislava
DIČ: 2120511954
IČO: 50818767

Zastupujete firmu a máte záujem o spoluprácu?
Pošlite nám email a my sa Vám ozveme.

Anna Mertušová
Anna Mertušová
2023-11-05
S firmou Jobphone mám viacročné skúsenosti a ešte ma ani raz nesklamali. Naposledy som si od nich kupovala telefón. Pôvodne sme boli dohodnutí na iPhone 11, no zabezpečili mi ešte lepší a to 11 Pro vo veľmi peknej farbe Midnight green. Telefón funguje výborne, nemôžem sa sťažovať. V cene bola aj vysoko kvalitná ochranná fólia, pevný kryt a nabíjačka. Okrem nákupu telefónov, vedia v mnohom poradiť, dokonca opraviť neopraviteľné:). Aj s maličkosťou, ako vymenenie baterky v telefóne, už nejdem inam. Celý proces sprevádza príjemná atmosféra, priateľský prístup a z chlapcov je cítiť skutočný záujem a vášeň pre ich prácu. Stačí sa spýtať na čom aktuálne pracujú a za pár sekúnd Vás s ochotou zasvätia:). Som presvedčená, že sa Vám oplatí využiť ich služby, ponúkajú ich za bezkonkurenčné ceny a zároveň podporíte šikovných a mladých ľudí.
Adam
Adam
2023-10-25
Po tom ako synovi padol mobil google pixel 7 , mi ho chlapci oravili na jednotku, velka spokojnost
Ivana Borcinova
Ivana Borcinova
2023-10-21
bola som tu druhykrat, spokojna oba razy, na vymenu displeja a tvrdeneho skla, super! pani velmi mili, odporucam 🙂
Игорь Туманцов
Игорь Туманцов
2023-10-03
Дуже гарний сервіс, працюють професіонали, радимо.
Ján Bari
Ján Bari
2023-08-24
Super..Profesionálne služby..Každému odporúčam
Maroš Praznovsky
Maroš Praznovsky
2023-08-21
Mal som na notebooku poškodený konektor napájania. V autorizovanom servise mi povedali, že oprava bude stáť rovnako ako nový notebook. Kolega mi odporučil Jobphone, tak som ich vyskúšal. Veľmi sa mi páčilo otvorené jednanie hneť od začiatku. Keď spravili diagnostiku, hneď ma kontaktovali a informovali o tom, že poškodenie je závažnejšie ako sa na prvý pohľad zdalo. Prekonzultovali so mnou aké sú možnosti a koľko to asi bude stáť... Nakoniec sa oprava podarila a aj z cenou som bol veľmi spokojný. Ak by som mal daný servis zhodnotiť, tak by som povedal, že Páni vedia čo robia a robia to veľmi dobre. Pre mňa je obrovským plus najmä ich individuálny prístup, profesionalita a férové jednanie. Určite odporúčam a ak opäť niečo pokazím, viem kam to odnesiem... Pánom zo servisu veľká vďaka a prajem veľa úspechov.
Florentin Gutuie
Florentin Gutuie
2023-08-04
Amazing team amazing service
Jozef Mertuš
Jozef Mertuš
2023-08-03
Priniesol som 2 telefóny v totálne dezolátnom stave, v podstate na odpis. Navyše, telefóny so zahnutými displejmi. Oprava v iných servisoch bola cenovo v podstate na úrovni obstarania nových telefónov. Telefóny mi v Jobphone opravili v neuveriteľne krátkom čase, vyzerajú ako nové a cena bola úplne bezkonkurenčná. Telefóny sú ako nové a čo je najlepšie, po zapnutí som ich mohol okamžite začať používať, zostalo mi úplne všetko presne tak, ako keď som telefóny odovzdával, ešte aj biometria na bankovej aplikácii sa dala okamžite použiť, v podstate som zaplatil tým istým telefónom, po ktorý som si prišiel. A keď som uvidel ich "signature" produkt, platinovú ochrannú fóliou na displej, skoro som odpadol. Niečo tak skvelé a pritom jemné, sadnúce ako uliate som nikdy nevidel. Až teraz vidím, aké nekvalitné boli všetky ostatné ochrany displeja, ktoré som predtým používal. K tomu všetkému neuveriteľná ochota, ľudskosť, záujem o zákazníka, každý jeden krok mi bol detailne a profesionálne vysvetlený. Už nikdy inde nepôjdem. Ďakujem Jobphone!
Amorius
Amorius
2023-07-20
Vykúpili rozbitý iPhone 12mini zaslaný poštou, ktorý sa už veľmi neoplatilo opravovať. Skvelá služba.
Laura
Laura
2023-07-13
Bought an IPhone and the NFC in it was broken, so I couldn’t pay with Apple Pay. Went to stores asking if it was fixable and no one really knew. Went to these guys and they immediately knew that you have to switch the NFC antenna. They were really helpful and we also had a good chat. There was great communication and got everything I wanted. Will definitely come again if I need to.