JobPhone

Vieme, aké to je rozbiť vaše obľúbené zariadenie a nemyslíme si, že by ste museli byť bez neho viac ako je potrebné. Ak si vyberiete JobPhone pre opravu smartfónu, môžete si byť istí, že dostanete najlepšiu službu za najlepšiu cenu. Máme radi, keď našim zákazníkom vraciame ich zariadenia ako nové.

Internetový obchod Jobphone.eu sa špecializuje na on-line predaj príslušenstva + náhradné diely pre mobilné telefóny. Našim klientom ponúkame ten najlepší možný servis - rýchle doručenie tovaru, jednoduché riešenie reklamácií, širokú ponuku produktov na prakticky všetky typy najpredávanejších telefónov a omnoho viac. Každá prijatá objednávka je pre nás záväzná a vždy urobíme všetko pre to, aby náš zákazník bol s našimi službami spokojný.

Ak ste v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, zavolajte nám, prosím, na t.č. 0940916216, prípadne nám napíšte na náš email: info@jobphone.eu a my sa posnažíme, aby sme pre vás zabezpečili produkt, ktorý potrebujete.

Firemným zákazníkom, ktorý potrebujú pre svojich servisy väčší počet produktov, poskytujeme zaujímavé zľavy. Stačí sa na nás obrátiť s vašimi požiadavkami telefonicky, resp. emailom.

PREZENTÁCIA SPOLOČNOSTI JOBPHONE - NA STIAHNUTIE