Ako funguje oprava?

Oprava funguje jednoducho, prídete k nám na pobočku a dostanete servisný protokol o oprave. Zariadenie opravíme a zavoláme Vám. Ešte v ten deň si môžete zariadenie prevziať.

Koľko bude trvať oprava môjho zariadenia?

Oprava trvá od 1 do 2 pracovných dní, ale môže to byť aj dlhšie podľa dostupnosti náhradného dielu. Záleží na tom, aké zariadenie sa bude opravovať.

Čo opravujete?

Opravujeme mobily, notebooky a tablety svetových značiek ako sú Apple Samsung, Sony, Asus, Lenovo, Xiaomi a mnoho ďalších.

Ako sa uskutočňuje platba?

Platba sa uskutočňuje osobne na pobočke alebo môžete platiť službou PayPal (aj bez predchádzajúcej registrácie), alebo platobnými kartami VISA, Mastercard. Platba je možná aj na dobierku prostredníctvom pošty.

Neviem, čo mám poškodené/aká bude cena za opravu?

Ak neviete, čo máte poškodené, tak nám pokojne napíšte cez kontaktný formulár alebo zavolajte. V čo najkratšom čase vás budeme kontaktovať a spolu zistíme, kde je problém na vašom zariadení a oprava sa nacení.

Čo sa stane, ak sa zariadenie nepodarí opraviť?

Budeme vás kontaktovať a následne sa vám neopravené zariadenie vráti späť. Ak budete mať záujem, môžeme vám ponúknuť alternatívu -staré zariadenie odkúpiť za zostatkovú cenu alebo zohnať nové alebo používané zariadenie za lepšie peniaze.

Aká je záruka na opravu?

Záruka na náhradný diel je 2 roky a na samostatnú opravu 3 mesiace.

Kde môžem vyzdvihnúť zariadenie?

Zariadenie sa dá vyzdvihnúť osobne na pobočke alebo na našom odbernom mieste. Prosím, vopred nás kontaktujte, aby bolo zariadenie pripravené na osobný odber na dohodnutom mieste.