Servisné stredisko

Náš servis je profesionálne vybavený, spĺňa všetky kritéria a normy na profesionálny servis. To nám pomáha opraviť aj tie najviac poškodené zariadenia. Ani pajkovacie práce malých častíc nám nerobia problém.
Naša oprava sa vykonáva podľa najvyšších prísnych skúšok kvality .

 

Kontrola kvality

Pre všetky naše opravy vykonávame prísne skúšky kvality, aby sme ponúkli čo najväčší štandard pri oprave mobilných zariadení. Po opravení vášho zariadenia prejdeme na viacnásobné testy. Zariadenie vám vrátime len po dôkladnom odtestovaní.

Kvalita a cena

Naše ceny sú spravodlivé, cenovo dostupné a odrážajú kvalitu našej práce, ktorú vykonávame. Je lákavé vybrať spoločnosť, ktorá ponúka najlacnejšie ceny, keď ide o opravu vášho mobilného telefónu, tabletu, notebooku, ale pozor! Najlacnejšie neznamená vždy to najlepšie. Počúvame mnoho príbehov od zákazníkov, ktorí si dali opraviť zariadenie, no neúspešne. Zlákala ich vidina nízkej ceny. Nedovoľte, aby niekto opravoval vaše zariadenie neprofesionálne. Existuje veľa spoločností, ktoré nemajú dostatočné skúsenosti a zručnosti, a predsa sa na trhu nachádzajú. Tieto spoločnosti ponúkajú aj nekvalitné diely a rýchle opravy. Ak hľadáte kvalitné servisné práce a profesionálov v odbore, našli ste nás.
Napíšte nám, urobíme všetko pre vašu spokojnosť.
Jobphone.

Certifikovaný technici

U nás v Jobphone s.r.o. môžeme opraviť mobily, tablety, notebooky rôznych značiek. Certifikovaní technici sú školení niekoľkokrát ročne na rôzne značky a ich výrobcov. Technici prechádzajú prísnymi skúškami a až po úspešnom absolvovaní skúšok sa púšťajú do opráv vašich zariadení.